Eestisisene transport on kõikidele toodetele tasuta.

Ise järgi (Tallinn)

Ostetud kaubale saab tulla ise järgi Tallinnas aadressile Kadaka pst 145 ( HNK Analüüsitehnika OÜ ).

Kaubale saab ise järgi tulla E - R 08.30 – 16.30

Omniva

Ainult Omniva pakiautomaadi kasutamiseks pole Sul vaja siseneda kaubanduskeskusesse ja pääsed pakiautomaadile kergelt ligi nii auto kui jalgratta, nii lapsevankri kui koeraga. Paki vastuvõtmine on väga lihtne, paki saad välja võtta 15 sekundiga ja just siis kui Sulle sobib. Peale teavitava SMS-i saamist mine pakiautomaadi juurde, sisesta SMS-iga saadetud uksekood ning võta pakk välja ja sulge uks. Endale lähima pakiautomaadi leiad SIIT. (https://www.omniva.ee/era/kaart)

Pea meeles, et pärast paki saabumisest teavitava SMS-i saatmist hoiustame Sinu pakki pakiautomaadis 7 päeva.

Kui soovid pakki tagastada, siis selleks vajaliku tagastuskoodi leiad paki saabumisest teavitavast SMS-ist või e-kirjast.

Paki saad tagastada nii pakiautomaati kui postkontorisse sõltumata sellest, kas pakk saadeti Sulle pakiautomaati, postkontorisse või kulleriga.

SmartPost

SmartPost toob paki sulle kõige lähemasse pakiautomaati üle Eesti. Sa saad valida omale sobiva SmartPost pakiautomaadi asukoha tellimuse juures olevast valikmenüüst, kus on näidatud kogu Eesti SmartPosti pakiautomaatide asukohad.

Pakk saadetakse sinu poolt valitud SmartPost pakiautomaati.

Kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse sinu mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta ja uksekoodi. Pakki hoitakse pakiautomaadis seitse (7) päeva, misjärel pakk tagastatakse Kauba müüjale.

Pakkide liikumiskiiruse ja pakiautomaatide täitmisaegadest saab lähemalt lugeda SmartPOST kodulehelt.

SmartPOST OÜ teenuste ja tingimuste kohta leiad rohkme infot veebilehelt www.smartpost.ee või SmartPOSTi klienditeeninduse telefonilt 43 54 547.
SmartPOSTi vahendusel toimetatakse pakk Sinuni pärast postitamist 1-3 tööpäevaga.

Saaremaale ja Hiiumaale jõuavad pakid 1 päev hiljem kui Mandri-Eesti sihtkohtadesse.

Kuller

Kuller on väga mugav ja kiire viis pakk kätte saada. Telli tööle või koju. Kullerteenus katab kogu Eesti, tuues paki kohale ka kaugeimasse metsatallu. Kui Teie pakk on jõudnud terminali, võtab kuller Teiega ühendust, et leppida kokku sobiv paki üleandmise päev ja kellaaeg. Pakk toimetatakse tavapäraselt kohale juba järgneval päeval (va pühapäev ja riiklikud pühad) ja just sinna, vaja on. Toimetatakse kätte ka laupäeviti.

Kuller väljaspool Eestit.

Soovi korral saame saata kaupa ka Eestis välja teistesse riikidesse. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub tellitavast kaubast, ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. 
Soovi korral võtke meiega ühendust: alcotester@hnk.ee