0 arvamust  |  Lisa arvamus
Mudel: DrugCheck 3000
Saadavus: Laos
24.00€
Maksudeta: 24.00€

Kogus

Küsi selle toote kohta
Kontakt
  • Email

    alcotester@hnk.ee

  • Telefon

    +372 50 72 055

Kontaktvorm

Dräger DrugCheck 3000 on narkojoobe määramise kiirtest saamaks teada mõne minuti jooksul kas isik on hiljuti tarbinud teatud narkootikume. Kiire ja kompaktne süljest määramise narkotest annab usaldusväärse tulemuse lihtsalt ja odavalt. Seade ei nõua elektrit ja sobib kasutamiseks kõikjal.

Dräger DrugCheck 3000 koosneb kahest komponendist absorbeerivast kollektorist süljeproovi jaoks ja analüüsiks vajalikust testkassetist. Testi tulemused on kergesti loetavad kassetile tekkivast kontroll- ja testjoonelt. Ühekordselt kasutatav test on hügieeniline ja manipuleerimise vaba.

DrugCheck 3000 abil saab üheaegselt testida viie erineva narkootilise aine klassi kuuluvat joovet: kokaiinid, opiaadid, amfetamiinid, metamfetamiinid ja kannabis (THC). Testi läbiviimine koosneb mõnest lihtsast sammust: süljeproovi võtmine, testkiti raputamine ja testi tulemuste lugemine. Tulemusi saab üldiselt lugeda juba pärast mõne minutilist ooteaega. Olenevalt mõõteajast on võimalik kannabise (THC) mõõtmisel valida kahe mõõtmisviisi vahel, kas kiire või tundlik viis.

Tehnilised andmed:

Mõõtmed (L x K x P):                     32 x 11 x 57 mm

Kaal:                                                u 30g

Töötemperatuur:                           5 °C - 30 °C, suhteline õhuniiskus 5 – 95%

Säilitamistemperatuur:               4 °C - 25 °C        

Mõõteaeg:                                      kiire mõõtmine: alla 5 min

                                                         tundlik mõõtmine: alla 7 min

Mõõtmisviis valimine:                  Olenevalt valitud eelinkubatsiooni ajast on võimalik THC-d mõõta kiiremini või tundlikumalt.

Load/standardid:                           Litsentseeritud kui meditsiiniline toode vastavalt Euroopa Liidu direktiivile 98/79/EC (in vitro diagnostic medical devices (IVD)).

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!