0 arvamust  |  Lisa arvamus
Tootja: Dräger
Mudel: 7000
Saadavus: Laos
1 750.00€
Maksudeta: 1 458.33€

Kogus

Küsi selle toote kohta
Kontakt
  • Email

    alcotester@hnk.ee

  • Telefon

    +372 50 72 055

Kontaktvorm

Dräger Interlock® 7000 on alkolukk. Väljahingatavas õhus alkoholi tuvastamisel ei luba see joobes juhil sõidukit käivitada. Interlock® 7000 on väga kiiresti kasutusvalmis. Vastavalt kliendi soovile võib seadmele lisaks paigaldada kaamera ja/või GPRS mooduli.

LIHTNE KASUTADA

Interlock 7000 koosneb kahest osast: käsiseadmest ja juhtplokist. Käsiseade analüüsib puhumisproovi. Juhtplokk vabastab või blokeerib sõiduki starteri relee. Interlock 7000 nõuab puhumisproovi kohe, kui sõiduki süüde sisse lülitatakse. Kui seade tuvastab hingeõhus eelnevalt sisestatud piirmäärast suurema alkoholisisalduse, ei lase see mootorit käivitada. Seade aitab süstemaatiliselt vähendada alkoholist tingitud liiklusõnnetuste riske ja vältida joobes juhtimist.

MOODNE DISAIN

Interlock 7000 on pilkupüüdev ja ergonoomiline. Huulik asetseb käsiseadme taga, seega pole esmapilgul aru saada, et tegemist on alkolukuga. Interlock 7000 hügieenilised huulikud on täielikult biolagunevad. Puhumisproovi saab teha sekunditega. Menüüs navigeerimine on arusaadav ning värviline ekraan ja värvilised LED-valgustid muudavad seadme kasutamise lihtsaks ja mugavaks.

KIIRESTI TÖÖVALMIS

Interlock 7000 soojeneb väga kiiresti ja on hetkega töövalmis. Kui õhutemperatuur on kõrgem kui 0ºC, saab seadet kohe kasutada. Kui õhutemperatuur on madalam kui 0ºC, ei võta Interlock 7000 töölehakkamine samuti kaua aega. Seade töötab laitmatult ümbritseva keskkonna temperatuuride vahemikus -45ºC – 85ºC.

TURVALINE ANDMETÖÖTLUS

Interlock 7000 andmelogi salvestab kogu olulise info, näiteks kuupäeva, kellaaja, puhumisprooviga nõustu-mise või sellest keeldumise, mõõdetud alkoholisisalduse, mootori käivitamise ja peatamise ning samuti võimalikud katsed seadmega manipuleerida. Andmed saadetakse seadmest arvutisse infrapunaliidese või Bluetooth’i kaudu. Pärast andmete allalaadimist on need kättesaadavad selleks volitatud isikule. Spetsiaalsed krüpteerimismeetodid tagavad andmekaitse alates andmete loomisest kuni nende esitamiseni.

GPRS MOODUL

Kui seadmele on lisaks paigaldatud GPRS moodul, on eelnevalt kindlaksmääratud toimingute puhul võimalik saata andmed automaatselt vastutavale üksusele või isikule. Selliseks toiminguks võib olla näiteks katse käivitada mootorit alkoholijoobes.

KAAMERA

Täielikult integreeritud kaamera lisab puhumisproovidele fotod. Vajadusel saab seda paigaldada igale sõidukile. Infrapunatehnoloogia võimaldab teha kvaliteetseid fotosid nii päeval kui ka öösel.

USALDUSVÄÄRNE MÕÕTMISTEHNOLOOGIA

Interlock 7000 on mõeldud alkoholisisalduse määramiseks. Mõõtmistulemus on usaldusväärne ja täpne. Süsteem tunneb ära ja salvestab seadme kasutamisest kõrvalehiilimise või sellega manipuleerimise katsed. Seade tunneb ära, kas puhumisproovist avastatud alkohol sisaldub väljahingatavas õhus või on tegemist suus oleva alkoholijäägiga.

DRÄGERI TUNNUSTATUD TEHNOLOOGIA

Rohkem kui 60 aasta pikkuse kogemusega Dräger on maailmaturu liider alkolukkude alal. Alcotest tooteperekonda kasutavad paljude riikide liikluspolitseinikud. Interlock 7000 tootmises kasutatakse Alcotesti andurtehnoloogiat, mis on end aegade jooksul tõestanud. Drägeri alkolukke on edukalt toodetud rohkem kui kahe aastakümne jooksul.

Tehnilised andmed:

Mõõteseade: Elektrokeemiline andur
Keskkonnatingimused: Õhutemperatuur- 45 °C to 85 °C
Töövalmidus: < 4 sek. (temp. üle 0 °C)
               < 60 sek. (temp.- 20 °C)
< 110 sek. (temp.- 45 °C)
Ekraan: Graafiline värviline ekraan tekstsünumitega käsiseadmel
Kalibreerimisintervall: Tavaliselt 12 kuud
Andmete salvestamine:  Juhtplokis, kuni 500 000 juhtumit
Mõõtmed (K × L × S): Käsiseade ca 138 mm × 61 mm × 36 mm
                            Juhtplokk ca 148 mm × 90 mm × 32 mm
Kaal: Käsiseade ca 178 g
           Juhtplokk ca 300 g
Toiteplokk: 12 V – 24 V
Lüliti relee starteri releeliinile: < 16A voolutugevus koormusel, < 40 A voolutugevus lühiajaliselt,
väljundrelee võib taluda pinget kuni 48 V
Voolutarbimine: < 2 A maksimum, < 1 mA ooteseisundis
Tüübikinnitus: General German Operating Permission (Allgemeine Betriebserlaubnis Deutschland); EN 50436-1:2013, EN 50436-2:2013, E1 vastavusmärk, ECE eeskiri nr 10, ja direktiiv (EC) nr 661/2009 (koos viimase kohaldatava muudatusega)
Andmeside Infrapunaliides: Bluetooth

Müüme ja paigaldame Drägeri alkolukkusid koostöös firmaga KG Knutsson AS.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!